XS
SM
MD
LG
Замовити дзвінок
ми зв'яжемось з вами
у період до 30 хвилин
Надіслати
Оформлення замовлення
Ми зв'яжемось з вами для уточнення деталей замовлення
Велосипедний шолом RUDY POJECT RACEMASTER TITANIUM RED-MATTE L (59-61 см) HL580032
CODE: HL580032
До сплати:
6 888
4 760 грн.
Оформити замовлення
Дякуємо Вам за звернення до Rudy Project
Ваш запрос успешно отправлен

Ми зв'яжемося з Вами у найближчий час.

Знижка
RACEMASTER TITANIUM
RACEMASTER TITANIUM Red M. L
HL580032
Замовити
Замовити
6 888
4 760 грн.
ITEM_TECHNICAL
Серія
Колір
 
Розміри
25x21x14
Внутр. розмір
59-61 см.
Вага
270 г.
Отворів
17
Країна виробник
Італія
Гарантія
12 міс.
Опис

Racemaster- один з кращих гоночних шоломів всесвітньо відомої компанії Rudy Project, поєднання новітніх технологій, багатофункціональності, італійського стилю і якості.

Конструкція EPS IN-MOLD

Технологія In-Mould дозволяє нам відливати зовнішню полікарбонатну зовнішню оболонку безпосередньо на стадії уприскування полістиролу пінополістиролу (EPS), що поглинає удар. В результаті виходить набагато більш жорстка конструкція, стійка до ударів і надзвичайно легка, що дозволяє поліпшити систему вентиляції. Спільна дія структури EPS, ковпачка з полікарбонату і екзоскелета створює стійкість до механічних впливів, що виникають при ударі, і розсіює енергію, щоб запобігти її передачу на голову людини, що носить шолом.

 
 

Технологія HEXOCRUSH

Спочатку натхненна технологією конусних головок і розроблена з метою забезпечення максимальної легкості, ця абсолютно нова структура є одним з найдосконаліших рішень Rudy Project. І це розроблено, щоб максимізувати вашу безпеку, забезпечуючи безпрецедентний рівень безпеки. Облицювання виготовлено з двома різними щільностями піни, а шестикутна структура забезпечує покращене поглинання ударів за рахунок розсіювання ударних сил в сторони і в радіальному напрямку. Таким чином, Hexocrush зменшує тиск перевантаження на голову в разі падіння або удару.

 
 
 

Добре видимі кольори

Безпека гонщиків - одна з головних цілей проекту Rudy. Шоломи, сонцезахисні окуляри розроблені для забезпечення найвищих стандартів продуктивності і безпеки. Всі наші продукти виготовлені з кращих матеріалів, а яскраві і флуоресцентні кольори забезпечують ідеальне виявлення на дорозі, підвищуючи безпеку водіїв і привертаючи увагу водіїв.

 
 

Інтегрована захисна сітка

Наші шоломи мають внутрішню і зовнішню захисну решітку, відлиту в структурі EPS. Захисна сітка призначена для посилення опору конструкції в разі ударів, що забезпечують додаткову міцність шолому.

 
 
 

Система MIPS

MIPS імітує власну систему захисту мозку з унікальним шаром, з низьким коефіцієнтом тертя між головою і шоломом. Науково доведено, що MIPS поглинає частину енергії від кутових ударів.

 
 
   - сліпучий світло
   - ярке світло
   - середнє світло
   - переривчасте світло
   - дощ / вітер
   - туман
   - хмарно / сніг
   - ніч