XS
SM
MD
LG
Замовити дзвінок
ми зв'яжемось з вами
у період до 30 хвилин
Надіслати
Оформлення замовлення
Ми зв'яжемось з вами для уточнення деталей замовлення
Окуляри AIRGRIP Pyombo M. - ImpX2 Black (SP437375-0000)
CODE: SP437375-0000
До сплати:
3 654 грн.
Оформити замовлення
Дякуємо Вам за звернення до Rudy Project
Ваш запрос успешно отправлен

Ми зв'яжемося з Вами у найближчий час.

Новинка
AIRGRIP
AIRGRIP Pyombo M. - ImpX2 Black
SP437375-0000
Замовити
Замовити
3 654 грн.
ITEM_TECHNICAL
Серія
Колір
 
Колір лінз
 
Розміри
61#18¬131 / h39 / base 8
Вага
31 г.
Країна виробник
Італія
Гарантія
24 міс.
Опис
Аксесуари
Характеристики лінз

Периферійні щити

Комфортні вставки і периферичні щити

Комфортні накладки були розроблені для задоволення потреб любителів активного відпочинку. Ця функціональна особливість полягає в дужках, забезпечуючи захист від світла, вітру, пилу і інших атмосферних елементів. Комфортні накладки ідеально інтегровані з периферійними щитками, що посилюють захист від бокового світла і ударів, викликаних можливими падіннями або ударами каменів або гілок. Ці два компоненти легко знімаються для ефективного управління різними умовами освітлення і температури.

 
 

Лінзи ImpactX мають довічну гарантію міцності. Їх полужорстка внутрішня структура забезпечує унікальне управління світлом і неперевершений захист очей від сонячних променів.

Затемнення лінз від високої до низької пропускної здатності світла та відтворення обраного кольору з вихідного чистого стану за лічені секунди - ImpactX лінзи, що не б'ються та покращують контраст, візуальну точність і сприйняття глибини.

Лінзи ImpactX на 16% легше, ніж CR-39, і на 10% легше, ніж полікарбонатні, мають більш низький внутрішнє переломлення і колірні аберації, ніж полікарбонатні лінзи, що забезпечує більш чітке зображення, більш високу деталізацію, зменшує утворення веселки всередині лінз та підвищує комфорт для очей.

 
 
 

Видатні фотохромні технології

Лінзи ImpactX виготовлені з фотохромних частинок, які забезпечують унікальну технологію управління кліматом. Затемнюючись від низького до високого світлопропускання протягом декількох секунд і налаштовуючись для досягнення індивідуального кольору з вихідного прозорого стану, лінзи ImpactX® доступні в різних кольорах і з різним покриттям: з лазерним дзеркальним покриттям (Black і Laser Black, Red і Laser Red, Laser Brown). Лінзи ImpactX® покращують контрастність навіть в умовах недостатнього освітлення, покращують гостроту зору і сприйняття глибини, забезпечуючи при цьому неперевершений захист очей. На відміну від більшості стандартних фотохромних лінз, лінзи ImpactX® зливаються в масі самого полімеру за допомогою складного виробничого процесу, що робить їх більш стійкими і явно оптично переважаючим більшість конкурентів.

 
 
 

Довічна гарантія на пошкодження

Лінзи ImpactX гарантовано не б'ються. Їх молекулярні напівтверді властивості забезпечують унікальне управління світлом і неперевершений захист очей від сонячних променів і атмосферних елементів. ImpactX® - це сімейство запатентованих поліуретанових оптичних полімерів, прозорих і таких, що не б'ються, спочатку розроблених для військових і аерокосмічних потреб, щоб забезпечити куленепробивний, прозорий і легкий матеріал, здатний забезпечити чудовий захист, надійність і більш тривалі експлуатаційні характеристики, ніж полікарбонат.

 
 

IMPACTX

Photochromic 2 Black
LE73

POLAR 3FX / HDR

Gray Laser
LE59

Інші аксесуари

DE LUXE
AC080026b

Набори для модифікації

Lime
AC210126
Red Fluo
AC210127
Black
AC210128
White
AC210129
Azur
AC210130

IMPACTX

Лінзи Колір Категорія фільтру Світлопропускаюча здатність Погода
LE 73 ImpactX Photochromic 2 Black 1 → 3 74% - 9%

POLAR 3FX / HDR

Лінзи Колір Категорія фільтру Світлопропускаюча здатність Погода
LE 59 Polar 3FX Gray Laser 3 10.8%
   - сліпучий світло
   - ярке світло
   - середнє світло
   - переривчасте світло
   - дощ / вітер
   - туман
   - хмарно / сніг
   - ніч