XS
SM
MD
LG
Замовити дзвінок
ми зв'яжемось з вами
у період до 30 хвилин
Надіслати
Оформлення замовлення
Ми зв'яжемось з вами для уточнення деталей замовлення
Велосипедний шолом RUDY POJECT PROTERA BLUE ORANGE S-M (54-58 см) HL610031
CODE: HL610031
До сплати:
4 368
3 024 грн.
Оформити замовлення
Дякуємо Вам за звернення до Rudy Project
Ваш запрос успешно отправлен

Ми зв'яжемося з Вами у найближчий час.

Знижка
PROTERA
PROTERA Blue/Orange S-M
HL610031
Замовити
Замовити
4 368
3 024 грн.
ITEM_TECHNICAL
Серія
Колір
 
Розміри
25x21x14
Внутр. розмір
54-58 см.
Вага
320 г.
Отворів
18
Країна виробник
Італія
Гарантія
12 міс.
Опис

Захисний шолом для маунтинбайку від Rudy Project, як і інші продукти компанії поєднує новітні технологічні матеріали, функціональність, фірмовий дизайн і якість. Protera забезпечує надійний захист голови при сильних ударах і від проникаючого впливу гострих предметів.

 

Вбудована повітряна сітка

Фронтальна прокладка корпусу мінімізує процес потовиділення всередині шолома, посилюючи циркуляцію повітря і уникаючи неприємних запахів і забезпечуючи кращий рівень продуктивності.

 
 

Конструкція EPS IN-MOLD

Технологія In-Mould дозволяє нам відливати зовнішню полікарбонатну зовнішню оболонку безпосередньо на стадії уприскування полістиролу пінополістиролу (EPS), що поглинає удар. В результаті виходить набагато більш жорстка конструкція, стійка до ударів і надзвичайно легка, що дозволяє поліпшити систему вентиляції. Спільна дія структури EPS, ковпачка з полікарбонату і екзоскелета створює стійкість до механічних впливів, що виникають при ударі, і розсіює енергію, щоб запобігти її передачу на голову людини, що носить шолом.

 
 

Швидка заміна ременів

Система блокування Strap Quick Change - одне з наших найбільш інноваційних і зручних рішень для шоломів. Ця функція дозволяє легко і просто знімати ремені та доступна для моделей Central і Protera. За допомогою простого руху ви можете чистити ремені після щоденної поїздки, міняти їх у разі зносу або легко міняти їх на додаткові кольори для унікального індивідуального оформлення.

 
 
   - сліпучий світло
   - ярке світло
   - середнє світло
   - переривчасте світло
   - дощ / вітер
   - туман
   - хмарно / сніг
   - ніч