XS
SM
MD
LG
Замовити дзвінок
ми зв'яжемось з вами
у період до 30 хвилин
Надіслати
Оформлення замовлення
Ми зв'яжемось з вами для уточнення деталей замовлення
Про нас
До сплати:
0 грн.
Оформити замовлення
Дякуємо Вам за звернення до Rudy Project
Ваш запрос успешно отправлен

Ми зв'яжемося з Вами у найближчий час.

Про нас

 

Трохи передісторії про спортивному виконанні Rudy Project Eyewear.

Руді Барбацца, піонер італійської індустрії сонцезахисних окулярів і спортивних товарів, заснував Rudy Project в 1985 році. Завдяки своєму баченню і наполегливої прихильності до технологій та інновацій, Rudy створив компанію і творче середовище, яка досягла безлічі перемог у виробництві окулярів і шоломів.

Руді протягом багатьох років був спонсором і підтримував спортсменів на всіх рівнях змагань. Не дивно, що вироби Rudy Project носили багато великих людей, в тому числі Бернар Хино, Мігель Індурейн, Ян Ульріх, Ерік Забела, Клаудіо Чіапуччі, Абрахам Олано, Мишелль Джонс, Спенсер Сміт, Лоуренс ЛеБушер і багато інших.

 

 

За рахунок прагнення до досконалості і багаторічному досвіду колекція Rudy Project підвищує продуктивність спортсменів на всіх рівнях. З 1985 року всі продукти Rudy Project віртуозно поєднують в собі передові технології і естетичний дизайн, а також італійський стиль і увагу до деталей, щоб створити одні з кращих в світі окулярів, високотехнологічні рецептурні рішення, шоломи і спортивне спорядження.

Легенди велоспорту, автоспорту, триатлону та багатьох інших дисциплін представляють Rudy Project, оскільки вони носять шоломи бренду і сонцезахисні окуляри на тренуваннях і змаганнях по всьому світу. Використовуючи відгуки спортсменів, Rudy Project розробив унікальні продукти з новітніми розробками, аеродинамікою і технологіями. З цієї причини Rudy Project підтримує і пропонує рішення для екіпіровки тисячам професійних спортсменів і любителів спорту по всьому світу.

 

 

Кінцевим результатом є колекція продуктів, які підвищують безпеку, комфорт і, перш за все, продуктивність спортсмена в будь-якій області спорту. Rudy Project - всесвітній розробник, виробник і дистриб'ютор сонцезахисних окулярів, шоломів, захисних окулярів і рецептурних рішень найвищого технічного рівня.

Компанія Rudy Project, заснована в Тревізо, Італія, в 1985 році, вже понад 30 років є світовим лідером в області спортивних окулярів. Продаючи продукцію в більш ніж 60 країнах світу, компанія підтвердила своє міжнародне визнання з другим поколінням підприємців, Cristiano і Simone Barbazza.