XS
SM
MD
LG
Замовити дзвінок
ми зв'яжемось з вами
у період до 30 хвилин
Надіслати
Оформлення замовлення
Ми зв'яжемось з вами для уточнення деталей замовлення
Окуляри DEFENDER Pyombo M. / Black - ImpX2 Black (SP527375-0000)
CODE: SP527375-0000
До сплати:
5 777 грн.
Оформити замовлення
Дякуємо Вам за звернення до Rudy Project
Ваш запрос успешно отправлен

Ми зв'яжемося з Вами у найближчий час.

Новинка
DEFENDER
DEFENDER Pyombo M. / Black - ImpX2 Black
SP527375-0000
Замовити
Замовити
5 777 грн.
ITEM_TECHNICAL
Серія
Колір
 
Колір лінз
 
Розміри
141¬118 / h44 / base 7
Вага
28 г.
Країна виробник
Італія
Гарантія
24 міс.
Опис
Аксесуари
Характеристики лінз

Налаштовуються дужки

Регульований носик

Швидка заміна

Змінні бампери

Повний комфорт

Power Flow

Safety Project

 

Регульовані носик і дужки

М'яка регульована носова підкладка ідеально підходить для обличчя будь-якої форми. Ця система також дозволяє регулювати висоту окулярів та їх відстань від обличчя, щоб запобігти запотіванню. Регульовані кінчики дужок забезпечують ідеальну посадку та ідеальне захоплення. Просто прикладіть невеликий тиск, щоб налаштувати ці елементи в будь-якому напрямку.

 
 
 
 

Система швидкої заміни

Змініть свої лінзи в оснащенні! Система швидкої заміни дозволяє вибрати розмір і тип лінз, які вам більше підходять. І це забезпечує ідеальне керування освітленням, тому що ви можете легко встановити або замінити лінзи відповідно до ваших вимог.

 
 
 

Максимальна безпека

Rudy Project - провідне ім'я в області досліджень і розробок в області повністю просунутих шоломів і сонцезахисних окулярів для повного захисту від падіння. Ми прагнемо забезпечити чудову безпеку завдяки вбудованим петель і м'яким термопластичних еластомерів, які запобігають травми в разі падіння, удару і зіткнення.

 
 

Бампери

Бампери представляють собою кольорові гумові вставки, розроблені для забезпечення максимальної безпеки в разі зіткнення або ударів. Крім того, бампери інтегровані з контролером вентиляції лінз, щоб запобігти запотівання і забезпечити ідеальну вентиляцію. Бампери доступні в різних кольорах! Що може бути краще для ваших власних сонцезахисних окулярів?

 
 

Лінзи ImpactX мають довічну гарантію міцності. Їх полужорстка внутрішня структура забезпечує унікальне управління світлом і неперевершений захист очей від сонячних променів.

Затемнення лінз від високої до низької пропускної здатності світла та відтворення обраного кольору з вихідного чистого стану за лічені секунди - ImpactX лінзи, що не б'ються та покращують контраст, візуальну точність і сприйняття глибини.

Лінзи ImpactX на 16% легше, ніж CR-39, і на 10% легше, ніж полікарбонатні, мають більш низький внутрішнє переломлення і колірні аберації, ніж полікарбонатні лінзи, що забезпечує більш чітке зображення, більш високу деталізацію, зменшує утворення веселки всередині лінз та підвищує комфорт для очей.

 
 
 

Видатні фотохромні технології

Лінзи ImpactX виготовлені з фотохромних частинок, які забезпечують унікальну технологію управління кліматом. Затемнюючись від низького до високого світлопропускання протягом декількох секунд і налаштовуючись для досягнення індивідуального кольору з вихідного прозорого стану, лінзи ImpactX® доступні в різних кольорах і з різним покриттям: з лазерним дзеркальним покриттям (Black і Laser Black, Red і Laser Red, Laser Brown). Лінзи ImpactX® покращують контрастність навіть в умовах недостатнього освітлення, покращують гостроту зору і сприйняття глибини, забезпечуючи при цьому неперевершений захист очей. На відміну від більшості стандартних фотохромних лінз, лінзи ImpactX® зливаються в масі самого полімеру за допомогою складного виробничого процесу, що робить їх більш стійкими і явно оптично переважаючим більшість конкурентів.

 
 
 

Довічна гарантія на пошкодження

Лінзи ImpactX гарантовано не б'ються. Їх молекулярні напівтверді властивості забезпечують унікальне управління світлом і неперевершений захист очей від сонячних променів і атмосферних елементів. ImpactX® - це сімейство запатентованих поліуретанових оптичних полімерів, прозорих і таких, що не б'ються, спочатку розроблених для військових і аерокосмічних потреб, щоб забезпечити куленепробивний, прозорий і легкий матеріал, здатний забезпечити чудовий захист, надійність і більш тривалі експлуатаційні характеристики, ніж полікарбонат.

 
 

 

OPTICAL INSERTS

Оптична вставка RX від Rudy Project - це кліпси початкового рівня, які забезпечують відмінне рішення для рецептурних окулярів. Спеціально розроблена для пацієнтів, які потребують незначної корекції зору, оптична вставка RX може бути вставлена відразу за плоскими (безрецептурними) сонячними лінзами.

 
 

IMPACTX

Photochromic 2 Black
LE527303
Photochromic 2 Red
LE527403
Photochromic 2 Laser Black
LE527803
Photochromic 2 Laser Red
LE528903

RP OPTICS

Multilaser Red
LE523803
Transparent
LE521103
Multilaser Orange
LE524003
Multilaser Blue
LE523903
Smoke Black
LE521003

Інші аксесуари

RX Optical Insert
FR520000

Набори для модифікації

Black-Black / White
AC210139A
Red Fluo-Red Fluo / White
AC210140A
Azur-Azur / White
AC210144A
Yellow Fluo-Yellow Fluo / Black
AC210141A
Black-Black / Yellow Fluo
AC210145A
White-White / Fuxia
AC210143A
Blue Avio-Red Fluo / White
AC210142A
Black-Black / Chrome
AC210151A

IMPACTX

Лінзи Колір Категорія фільтру Світлопропускаюча здатність Погода
LE 73 ImpactX Photochromic 2 Black 1 → 3 74% - 9%
LE 74 ImpactX Photochromic 2 Red 1 → 3 76% - 17%
LE 78 ImpactX Photochromic 2 Laser Black 1 → 3 62% - 13%
LE 89 ImpactX Photochromic 2 Laser Red 1 → 3 75% - 16%

RP OPTICS

Лінзи Колір Категорія фільтру Світлопропускаюча здатність Погода
LE 10 RP OPTICS Smoke Black 2 20.8%
LE 11 RP OPTICS Transparent 0 85.7%
LE 38 RP OPTICS Multilaser Red 3 12.8%
LE 39 RP OPTICS Multilaser Blue 3 19.2%
LE 40 RP OPTICS Multilaser Orange 2 21.9%
   - сліпучий світло
   - ярке світло
   - середнє світло
   - переривчасте світло
   - дощ / вітер
   - туман
   - хмарно / сніг
   - ніч